18 marzec 2017

Złoty medal lidzbarskich strażaków!!!

W dniu 17 marca 2017 roku w Ostródzie odbył się finał XIX Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego Strażaków w Halową Piłkę Siatkową. W rozgrywkach finałowych wystąpiły drużyny z Ełku, Braniewa, Ostródy, Szczytna, Lidzbarka Warmińskiego i Mrągowa. W meczach w grupowych nasza drużyna pokonała zespół z Braniewa 2:1 oraz drużynę z Mrągowa 2:0. W półfinale wygraliśmy ze Szczytnem 2:0. Identycznym wynikiem zakończył się mecz finałowy z gospodarzem turnieju, drużyną z Ostródy. Najlepszym graczem turnieju finałowego został wybrany strażak z Lidzbarka Warmińskiego - Kamil Nowak. Podczas zakończenia Mistrzostw obecni byli Komendanci Powiatowi PSP drużyn występujących w finale. Wspólnie z gospodarzem Mistrzostw wręczyli zwycięzcom okazałe puchary i medale ufundowane przez Warmińsko – Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP Olsztynie.